HAKKIMIZDA

Hakkımızda;

M.C.P. Tekstil Konfeksiyon Gıda Turizm Insaat Temizlik Malzemeleri Beyaz Esya Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Sirketi, Wellamode tescilli markası ile ev tekstili, hastane okul ve büro mefrusatı ve otel tekstil ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Nevresim takımları, yatak çarşafları, yastık kılıfları, battaniyeler, yaylı ve sünger yataklar, bazalar, pike ve pike takımları, yastık ve yorganlar, sıvı geçirmez yatak ve yastık koruyucu alezler ve perdelerin üretimini yapan rmamız TSE-ISO-EN 9001:2008, TS 2994, TSE K 83, TSE K 32, TS 11355, TSE K 59 kalite belgelerine sahiptir.

Misyonumuz;

Örnek ticaret ahlakına sahip olmak, etik degerlere ve yasalara baglı olmak, faaliyet gösterdigimiz sektörde üretimimize konu teskil eden tüm ürünlere ihtiyaç duyan özel ve kamu kurum kuruluslarının ihtiyaçlarına tam ve eksiksiz cevap vermektir.

Vizyonumuz;

Faaliyet gösterdigimiz sektörde kurumsal, yenilikçi, verimli, güvenilir ve müsteri odaklı hizmet anlayısının temsilcisi olmak, müsteri odaklı ve çevreye duyarlı olmaktır.